Jaké jsou přednosti stojanu na kola s dřevěným obložením?

  1. Estetický vzhled: Dřevo je přírodní materiál, který stojanu na kolo dodává elegantní a přitažlivý vzhled. Dřevěné obložení přidá do vašeho interiéru nebo exteriéru estetický prvek a působí příjemnějším dojmem než kovové nebo plastové stojany na kola.
  2. Ochrana kola: Dřevo je měkčí než tvrdé kovy, což znamená, že poskytuje jemnější oporu pro jízdní kolo a je užitečné především pro ochranu lakovaných povrchů jízdních kol a snižuje riziko poškození kola.
  3. Nízká hlučnost: Stojany na kolo s dřevěným obložením obvykle vytvářejí méně hluku než stojany vyrobené z kovu, což je výhodné, pokud chcete minimalizovat hluk v prostoru kde je stojan na kola instalován.
  4. Ekologický faktor: Dřevo je obnovitelný materiál a může být ekologickou volbou oproti plastu nebo kovu.

Je však třeba poznamenat, že stojan na kolo s dřevěným obložením může být náchylnější k poškození vlivem vlhkosti, hmyzu a opotřebení než stojany vyrobené z odolnějších materiálů. I když jsou námi instalované dubové prvky několikrát ošetřeny bezbarvým lakem, tak se pořád jedná o „živý“ materiál, a proto je nutné ho i v průběhu trvání záruční doby ošetřovat.

Jaké další výhody má opěrný stojan na kola?

  1. Univerzální parkování: Opěrné stojany na kola jsou určené pro všechny velikosti i typy jízdních kol nebo elektrokol, a to včetně dětských. Samotné parkování je velice jednoduché, neboť své jízdní kolo o stojan na kolo opřete.
  2. Uzamčení jízdního kola: Opěrný kolostav umožňuje uzamčení jízdního kola za rám a tím se značně snižuje riziko jeho odcizení.
  3. Kvalitní materiály: Kvalitní stojan na kolo je vyroben jen z těch nejlepších materiálů. V případě stojanu na kolo METALEN se jedná o nerezovou ocel, strojově lakované hliníkové profily a několikrát ošetřené dubové prvky.

Opěrný stojan na kolo METALEAN s minimalistickým designem a dřevěným obložením nabízející několik modelových variací:

V případě vyššího množství Vám umíme nabídnout i jiné barevné odstíny dubového obložení.