Přemýšlíte o investici do moderního cyklo-mobiliáře a chcete svým klientům, zákazníkům nebo cykloturistům umožnit nabíjení elektrokol? Rádi vám představíme všechny námi nabízené možnosti nabíjení elektrokol.

RYCHLONABÍJECÍ STANICE AŽ PRO 6 ELEKTROKOL

Rychlonabíjecí stanice pro elektrokola dává smysl všude tam, kde potřebujete nabíjet elektrokola rychleji než za pomoci nabíječky dodané spolu s elektrokolem.

Je nutno ale podotknout, že na trhu je hodně elektrokol, které mají bohužel i spoustu různých nabíjecích konektorů. V naší nabídce rychlonabíjecích stanic preferujeme nabíjecí stanici mybox eBike, která je schopna současně nabíjet až 6 elektrokol. Její robustní konstrukce z lakované oceli je zárukou spolehlivosti i při hrubším zacházení, ale zároveň nadchne svým jedinečným designem. Vzhledem k již zmíněné problematice zástrček jsme vybrali nejlepší možnou kombinaci nabíjecích zdrojů,

  1. 1x BOSCH - 4 A
  2. 1x SHIMANO – 4 A
  3. 2x UNIVERZÁL – 4 A
  4. 2x el. zásuvka 230 V

 která je schopna pokrýt většinu elektrokol, které potřebují dočerpat energii. V sestavě nabíjecí stanice jsou i vestavěné el. zásuvky 230 V, a to pro cyklisty či koloběžkáře, kteří vozí vlastní nabíjecí zdroje sebou. Samozřejmě lze dobít i mobilní telefony nebo navigace. Vždy dodáváme kvalitní 4 A nabíjecí zdroje, které zaručí rychlejší nabití baterií elektrokol. Na přání je možné dokoupení prodloužené záruky, a to až na 4 roky.

Ocelové sloupky pro nabíjecí stanice Mybox jsou vyrobené na jedinečné montážní platformě. Konstrukce vyniká vysokou pevností a zároveň přívětivou hmotností.  Celá konstrukce se skládá převážně z lakovaného hliníkového profilu o rozměru 80x80 mm, který je práškově nalakován v RAL 7016 (antracitová-matná) a nerezových plechů, které jsou opět práškově nalakovány v RAL 7016 (antracitová-matná) a RAL 9005 (černá-matná). Ve sloupku je integrován držák pro nabíjecí stanici a dále může být integrován i tzv. Cabel-box (držák nabíjecích kabelů) chránící zástrčky nabíjecích kabelů před nepřízní počasí. Nabíjecí kabely jsou připevněny k ocelové konstrukci pomocí ocelových lanek. Nabíjecí stanice je k ocelovým držákům připevněna pomocí šroubů. Při výrobě sloupku není použito svařování ani jiných technologií, které by doživotně spojovaly použité prvky. Každý díl konstrukce může být v případě potřeby kdykoliv jednoduše vyměněn. Komplexní dodávku obdržíte v plně recyklovatelném obalu.


VENKOVNÍ ELEKRICKÉ ZÁSUVKY 230 V

Jedním z univerzálních řešení je nabíjení elektrokol pomocí instalace klasických venkovních elektrických zásuvek 230 V a to buď přímo do bezpečných stojanů na kola, v samostatných sloupcích nebo uzamykatelných venkovních boxech.

Tento systém je ale založen na principu, že si vozíte vlastní nabíjecí zdroj vždy s sebou.

Jedná se o nejlevnější a nejpraktičtější možnost nabíjení elektrokola a dalších spotřebičů, které vozíme na svých cyklovýletech.

Cestovní nabíjecí zdroje nejsou rychlonabíjecí a je tedy nutné počítat s delší dobou nabíjení (ca. 4-6 hodin).

Venkovní uzamykatelné boxy s elektrickou zásuvkou 230 V jsou vybaveny elektronickými kódovými zámky.

Stojany pro elektrokola s integrovanými zásuvkami lze doplnit o odkládací plochy.

Tento systém je ideální pro všechny, kteří s podporou elektromobility začínají a upřednostňují univerzální řešení.

Jedná se o nejlepší technické řešení v poměru cena/výkon.

KOMBINACE NABÍJECÍ  A SERVISNÍ STANICE

Prémiová servisní stanice pro jízdní kola  doplněná o rychlonabíjecí stanici pro elektrokola. Systém je modulární a je ho možné doplňovat o další příslušenství jako

  • Informační plocha o velikosti 600x400 mm
  • LED osvětlení s pohybovým čidlem se solárním napájením.
  • CABLE-BOX pro jednoduchou správu nabíjecích kabelů, které jsou chráněny proti odcizení.

Servisní stanice obsahuje 19 druhů nářadí, se kterým bez problému zvládnete základní servis svého jízdního kola. Dále Vám umožní si dofouknout pneumatiky pomocí integrované vzduchové pumpy. Všechny plochy, které přichází do styku s rámem jízdního kola jsou opatřeny ochrannými prvky zabraňujícím poškození laku Vašeho jízdního kola.

V kombinaci s kvalitními stojany na kola se jedná o komplexní prvek funkční a používané infrastruktury pro cyklo dopravu.