Díky BIKE-GARÁŽI už Vás vítr, déšť, zloději či vandalové můžou nechat v klidu. Díky modulární, robustní, proti korozi chráněné, ocelové konstrukci můžete zcela bezpečně uschovat všechny jízdní kola a elektrokola všech staveb a velikostí, a to včetně batohů, cyklistických helem a dalšího příslušenství. BIKE-GARÁŽ se hodí ideálně ke školám, sportovištím, úřadům, firmám, kempům, obytným domům, domácnostem a všude tam, kde je nutné ochránit drahá jízdní kola a elektrokola přes noc anebo popřípadě ještě déle. Proti neoprávněnému přístupu chrání box pákový cylindrický zámek se dvěma klíči.

BOXY PRO KOLA - BIKE GARÁŽ

PRODUKTOVÝ KATALOG » BIKE - GARÁŽ

Univerzální a bezpečné parkování pro všechny standardní typy a velikosti jízdních kol a elektrokol
V dodávce obsažené užitečné prvky, jako nájezdová lišta, háčky na batoh či helmu.
Rychlé dodání, odeslání do 14 dnů u moderního lakování v RAL 7016 (antracitová), záruka 2 roky, doprava zdarma, množstevní slevy, vyrobeno v Česku
Modulární konstrukce. Možnost výměny jednotlivých dílů. Varianty s bočními stěnami, s jednou boční stěnou nebo bez bočních stěn k jednoduché a peněžně šetrné stavbě komplexních parkovacích ploch.
K výrobě využíváme jen nejlepších materiálů
  • žárově pozinkované ocelové profily dle EN ISO 1461
  • práškově nalakované pozinkované plechy
Možnost kombinace s dalším příslušenstvím. Odkládací plocha s nabíjecím prvkem s vlastním jističem a dvěma elektrickými zásuvkami 230 V pro dobíjení elektrokol a dalšího příslušenství.