Doprava

Objednané zboží dopravíme bezplatně na Vámi určenou adresu v ČR. Veškeré náklady spojené s přepravou, balením a pojištěním zboží jdou k naší tíži. Za tímto účelem si dovolujeme využít služeb veřejných přepravců jako je pošta, kurýrní nebo spediční firmy.

Platba

Způsoby plateb:

Hotově – pouze při osobním odběru v naší prodejně.

Bankovním převodem – Po odeslání objednávky Vaši objednávku připravíme k expedici. K tomu obvykle dojde do druhého pracovního dne. Poté Vám bude na e-mailovou adresu odeslána zálohová (proforma) faktura s příkazem k úhradě. Doba mezi odesláním platby a jejím připsáním na náš účet je obvykle 1-3 pracovní dny, a to v závislosti na konkrétní bance. Při platbě bankovním převodem je možné zboží vyexpedovat až po přijetí platby. Následně zboží expedujeme. 

On-line platba kartou – nejrychlejší způsob zaplacení. Do rozhraní zabezpečené platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure.
 

On-line platba bankovním převodem – okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 
Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Online platby pro nás zajišťuje platební brána GoPay. Poskytovatel služby, společnost GOPAY s.r.o.., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Kontaktní údaje na společnost GOPAY s.r.o.. pro případné reklamace nebo dotazy k platbám:

       GOPAY s.r.o.
       Pražská třída 1247/24  , 370 04 České Budějovice 
       E-mail: gopay@gopay.cz 
       Tel:  +420 387 685 123