Již více než 20 let se specializujeme na vývoj a výrobu cyklo mobiliáře. Díky našim bohatým zkušenostem vám rádi pomůžeme s realizací vašich projektů.

Naše Produkty

Naše vlastní produkty doplňujeme o kvalitní a osvědčené stojany na kola, nabíjecí stanice, servisní stanice a dvoupatrové parkovací systémy od předních evropských výrobců. V kombinaci s naší chráněnou konstrukcí METADESIGN vytváříme jedinečné produktové sady, které poskytují funkční a efektivní infrastrukturu pro cyklistickou dopravu.

Inovativní Design a Kvalita

V oblasti vývoje se zaměřujeme na tvorbu originálního a funkčního designu. Jako vášniví cyklisté rozumíme nárokům na kvalitu a funkčnost, proto naše portfolio splňuje ty nejnáročnější požadavky. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby dlouhodobě fungovaly s minimální údržbou a plánovatelnými náklady.

Udržitelnost a Odpovědnost

Dbáme také na ekologii a udržitelnost. Usilujeme o co nejjednodušší výrobu s minimálním energetickým zatížením. Abychom vyrovnali naši uhlíkovou stopu, za každou objednávku zasadíme jeden strom. Tímto krokem chceme přispět k ochraně naší planety a vytvořit lepší budoucnost pro naše děti.

Dětská Cyklistika

Nezapomínáme ani na potřeby dětí a věnujeme stejnou pozornost parkování dětských kol. Chceme, aby i nejmladší cyklisté měli bezpečné a pohodlné místo pro své kolo.

Děkujeme

Vážíme si vašeho zájmu o naše produkty a děkujeme za přízeň, kterou nám umožňujete tvořit cyklistickou budoucnost.

Váš MEXTA - TEAM