OD CYKLISTŮ PRO CYKLISTY

Jsme rodinná společnost poskytující komplexní poradenství a dodávky kvalitních produktů v oblasti rozvoje cyklo infrastruktury a mobility jízdních kol.

V oboru vývoje a výroby cyklo mobiliáře se pohybujeme již více než 20 let. Máme mnoho zkušeností, které Vám rádi předáme při řešení Vašich projektů.

Vlastní vyráběné produkty doplňujeme i o další kvalitní a léty prověřené stojany na kola, nabíjecí stanice, servisní stanice nebo dvoupatrové parkovací systémy od nejlepších evropských výrobců. V kombinaci s naší chráněnou konstrukcíMETADESIGNtak vznikají skvělé produktové sety, které funkční a využívaná infrastruktura pro cyklo dopravu potřebuje.

Ve vývoji se snažíme o tvorbu osobitého a funkčního designu. Jsme zároveň i vášnivými cyklisty, a tedy naše snaha o tvorbu osobitého portfolia je podtržena i nutností splnit ty nejnáročnější požadavky v oblasti funkce všech námi nabízených výrobků. Dbáme na to, aby naše výrobky mohly fungovat co možná nejdéle s minimální údržbou a plánovatelnými náklady.

Nezaměřujeme náš pohled jen na parkování jízdních kol dospělých, ale věnujeme stejnou pozornost parkování kolům dětským. Na zřetel bereme samozřejmě i ekologii a udržitelnost. Snažíme se, aby výroba byla co nejjednodušší a zatěžovala naší energetickou stopu co možná nejméně. Nicméně cítíme potřebu naši produkci emisí držet v rovnováze, a proto za každou objednávku necháme zasadit jeden strom. Chceme tím přispět k ochranně naší planety a budovat tak lepší zítřky pro naše děti.

Vážíme si Vašeho zájmu o naše produkty. Děkujeme za přízeň, kterou nám umožňujete tvořit cyklistickou budoucnost.

Váš MEXTA - TEAM