Modelová řada METALEAN je určena pro krátkodobé parkování jízdních kol s výjimečným minimalistickým designem a funkcemi. Jejich menší, ale vysoce kvalitní opěrné plochy z nerezové oceli a několikrát ošetřeného buku Vám zaručí nejen dokonalý vzhled a ušetření místa v prostoru, ale i univerzální parkování všech jízdních kol s možností dobití elektrokola. Opěrné stojany METALEAN se stanou vysoce funkční ozdobou nejen center měst a obcí, ale i hotelů, penzionů nebo recepcí firem.

OPĚRNÉ STOJANY NA KOLA S DŘEVĚNÝM OBLOŽENÍM - METALEAN

PRODUKTOVÝ KATALOG » MODELOVÁ ŘADA - METALEAN

Modely skladem, odeslání do 48 hodin, záruka 5 let, doprava zdarma, vyrobeno v Česku
Neničí výplety jízdních kol ani těžkých elektrokol
Všechny modely nabízejí bezpečné uzamčení jízdního kol pomocí cyklo zámku
K výrobě využíváme jen nejlepších materiálů
  • Práškově nalakované hliníkové profily AlMgSi0,5, T66  v RAL 7016 (antracitová)
  • Nerezová ocel ČSN 17240
  • Kvalitní polykarbonát (IMPEX)
  • Dřevo z českých lesů  - BUK
Schváleno pro instalace v památkových zónách

Upozornění: Produkty z modelové řady METALEAN obsahují dřevně prvky. Tyto jsou ošetřeny dvojitým bezbarvým nátěrem proti nepřízni počasí. Dřevo je nicméně „živý“ materiál, a proto je nutné ho i v průběhu trvání záruční doby ošetřovat. Společnost MEXTA neodpovídá za žádné vady produktu, vzniklé v důsledku neprovádění ošetření dřevěných prvků produktu zákazníkem.

Kombinace parkování s několika možnými řešeními dobíjení elektrokol
  • venkovní elektrické zásuvky 230 V integrované přímo do konstrukce stojanu na kola - jednoduché a levné řešení nabíjení elektrokol
  • nabíjecí stanice pro elektrokola od renomovaného českého výrobce Mybox
  • jednoduché připojení do elektrické sítě
Vyrobeno na modulární konstrukci METADESIGN, která umožňuje instalaci elektrických zásuvek a dalšího příslušenství. Je výjimečnou, robustní a patentovanou platformou. Je vyrobena převážně z práškově lakovaného hliníkového profilu o rozměru 80x80 mm v RAL 7016 (antracitová), lakované a nerezové oceli. Při výrobě není použito svařování ani jiných technologií, které by doživotně spojovaly použité prvky. Každý díl konstrukce může být v případě potřeby kdykoliv jednoduše vyměněn. Splňuje tedy následující požadavky EU na opravitelnost.