Hledáte přístřešek nebo zastřešení pro svůj projekt? Pak v naší nabídce určitě najdete ten správný produkt pro Vaše potřeby.

Jaké možnosti využití máte s našimi přístřešky?

Přístřešek na kola
Přístřešek pro auto / Carport
Uzamykatelný přístřešek na kola
Uzamykatelný přístřešek na popelnice
Přístřešek na materiál, stroje a zařízení Přístřešek na palety, drátěné-boxy nebo plastové přepravky
Přístřešek na popelnice Přístřešek na dřevo
Kuřácký přístřešek Přístřešek pro odpočinek
Edukační a informační přístřešek Autobusové čekárny a přístřešky

K základním přístřeškům VRANOV 14 nebo VRANOV 44 vám nově nabízíme i možnost uzamčení.

Materiál a tvar rozhodují o výsledném efektu

Výběr materiálu určuje nejen vzhled přístřešku nebo zastřešení, ale také jejich životnost. Ocelové konstrukce jsou hlavními nositeli stability. Žárové zinkování zabraňuje korozi a následné venkovní vypalovací barvy určují design. Boční a zadní stěny přístřešků jsou dle požadavků vyrobeny z odolných trapézových plechů, Čirých plastů (polykarbonáty) nebo bezpečnostního tvrzeného skla (ESG). Stěny přístřešků lze využít u některých modelových řad i jako doplňkovou informační plochu. Bez ohledu na to, zda z ekonomické nebo exkluzivní modelové řady, s jednoduchou nebo formovanou konstrukcí, s bočními stěnami nebo bez nich, skleněnou nebo plechovou střechou, přístřešky a zastřešení jsou jistotou
proti nepřízni počasí.

Služby a ceny, které Vás přesvědčí

Jako internetový obchod a specialista na cyklo-mobiliář Vám také chceme chceme nabídnout ty nejlepší služby a vysoce kvalitní produkty za férovou cenu. Přístřešky na kola lze ale využít i jako Carport, přístřešek na materiál nebo kuřácký přístřešek. Máte dotaz na ceny, produkty nebo chcete poradit? Můžete nás jednoduše kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.

Zašlete nám Vaši poptávku → zpracujeme Vám rádi cenovou nabídku přímo pro Váš projekt. Poptávkový formulář ↓ 

Žádná položka