Proč si vybrat naše servisní stojany na kola?

Nabízíme praktická a inovativní řešení nejen pro veřejné prostory, ale i do všech typů koláren, ať už jsou umístěny v interiéru nebo exteriéru. Námi nabízené robustní servisní stanice nebo cenově dostupnější servisní sety pro upevnění na stěnu přinášejí komplexní řešení pro údržbu jízdních kol. Všechny stojany na servis kol jsou vybaveny vysoce kvalitní vzduchovou pumpou s univerzální hlavicí pro všechny typy ventilků a samozřejmě tím nejlepším dílenským nářadím od společnosti UNIOR. Zaručujeme, že každý cyklista najde vše potřebné pro drobné opravy a údržbu svého kola.

Propojení s nabíjecí stanicí pro elektrokola / METASCORE

Vytváříme ještě více funkčních možností díky propojení našich servisních stanic s nabíjecími stanicemi pro elektrokola. Tím se naše servisní stanice stávají multifunkčními zařízeními, která nejenže umožňují údržbu a opravy tradičních jízdních kol, ale také nabízejí pohodlné nabíjení elektrokol. Tato inovativní kombinace poskytuje komplexní servisní zázemí pro cyklisty všech typů.

 

V kombinaci s kvalitními 4místnými stojany na kola, solárním LED osvětlením nebo nabíjecí stanicí pro elektrokola se jedná o komplexní urbanistický prvek nejen pro města a obce, ale i hotely, penziony, kempy nebo moderní firmy.

Zašlete nám Vaši poptávku → zpracujeme Vám rádi cenovou nabídku přímo pro Váš projekt. Poptávkový formulář ↓