Modelová řada venkovních stojanů na kola FUN 500 BN 230 V je jedním z nejlepších parkovacích systémů, který zároveň nabízí venkovní elektrické zásuvky 230 V přímo v konstrukci stojanu na kola. Důmyslné vertikálně prodloužené parkovací prvky jsou doplněny o robustní opěrné oblouky, které umožňují ještě bezpečnější parkování jízdních kol. Při parkování je celková váha jízdního kola nebo těžšího elektrokola rozdělena, neboť kolo je zároveň opřené o opěrný oblouk doplněný plastovým návlekem v černé barvě proti poškození rámu. Do opěrného oblouku jsou integrována ocelová oka pro větší ochranu jízdních kol před krádeží. Střídavé nízké a vysoké stání nebo oboustranné modely Vám pomohou při organizaci parkování jízdních kol na malém prostoru.Jako příslušenství dodáváme odkládaví plochy nebo informační plochu o velikosti 600x400 mm.

STOJANY NA KOLA - FUN 500 BN 230 V

PRODUKTOVÝ KATALOG »MODELOVÁ ŘADA - FUN 500 BN 230 V

Modelová řada FUN 500 BN 230 V zvládne zaparkovat jízdní kola s max. šíří pláště 64 mm. Rozteč mezi parkovacími místy 500 mm (doporučení dle  DIN 79008)
Stojany na kola jsou zabaleny v  plně recyklovatelném obalu. Dodávka je v dílech a je určena k smontování zákazníkem. V případě potřeby můžeme zajistit montáž.
Provedení s robustními opěrnými oblouky s plastovým návlekem v černé barvě
Venkovní elektrické zásuvky 230 V integrované přímo do konstrukce stojanu na kola
Rychlé dodání, odeslání do 10 dnů, záruka 5 let, doprava zdarma, množstevní slevy, vyrobeno v Česku
Neničí výplety jízdních kol ani těžkých elektrokol. Chrání rám jízdního kola proti poškození
Všechny modely nabízejí bezpečné uzamčení jízdního kol pomocí cyklo zámku. Integrované ocelová oka pro ještě větší bezpečí proti krádeži
K výrobě využíváme jen nejlepších materiálů
  • žárově pozinkované ocelové profily dle EN ISO 1461
  • Práškově nalakované hliníkové profily AlMgSi0,5,  T66  
  • Nerezová ocel ČSN 17240
  • Práškově nalakované pozinkované plechy
  • Kvalitní polykarbonát (IMPEX)
Možnost kombinace s dalším příslušenstvím. Odkládací plochy pro nabíjecí zdroje a další příslušenství nebo instalace informační plochy o velikosti 600x400 mm
Vyrobeno na modulární konstrukci METADESIGN, která umožňuje instalaci elektrických zásuvek a dalšího příslušenství. Je výjimečnou, robustní a patentovanou platformou. Je vyrobena převážně z práškově lakovaného hliníkového profilu o rozměru 80x80 mm v RAL 7016 (antracitová), lakované a nerezové oceli. Při výrobě není použito svařování ani jiných technologií, které by doživotně spojovaly použité prvky. Každý díl konstrukce může být v případě potřeby kdykoliv jednoduše vyměněn. Splňuje tedy následující požadavky EU na opravitelnost.