Jízda na elektrokole již dávno není určena jen pro aktivní seniory. Elektropohon se stal jedním ze základních prvků tzv. „čisté mobilityˮ. Tomuto vývoji se přizpůsobuje i potřebná cyklo infrastruktura, která je ale závislá na dobíjení elektrokol.

Pokud hledáte jednoduché, univerzální a cenově dostupnější řešení nabíjení elektrokol, tak v naší nabídce najdete hned několik typů stojanů na kola, které mají přímo do své robustní ocelové konstrukce integrovány venkovní elektrické zásuvky pro možnost nabíjení elektrokol.

Jedná se o možnou a cenově dostupnější alternativu k dobíjecí stanici elektrokol.

Modulární konstrukce Metadesign tvořená převážně lakovaným hliníkovým profilem a nerezovou ocelí Vám umožňuje doplnění o bohaté příslušenství jako je velká informační plocha, odkládací police pro nabíjecí zdroje nebo venkovní uzamykací boxy s pinovým zámkem pro bezpečné dobití elektrokola.

Multifunkční stojan na kola – FUN 512 BN 230 V – Integrované odkládací plochy pro nabíjecí zdroje, uzamykatelné boxy s venkovní elektrickou zásuvkou 230 V nebo nabíjecí stanice pro elektrokola. Stojan je doplněn o 12 parkovacích míst pro koloběžky a elektrokoloběžky. Pokud si zakoupíte základní stojany na kola z modelové řady FUN 500, tak modulární konstrukci a příslušenství lze implementovat kdykoliv později!