Jízda na elektrokole již dávno není určena jen pro aktivní seniory. Elektropohon se stal jedním ze základních prvků tzv. "čisté mobility". Tomuto vývoji se přizpůsobuje i potřebná cyklo infrastruktura, která je ale závislá na dobíjení elektrokol.

🔌 Jednoduché nabíjení přímo z stojanu na kola: Pokud hledáte jednoduché, univerzální a cenově dostupnější řešení nabíjení elektrokol, v naší nabídce najdete několik typů stojanů na kola, které mají přímo do své robustní ocelové konstrukce integrovány venkovní elektrické zásuvky pro možnost nabíjení elektrokol.

🔋 Alternativa k dobíjecím stanicím: Naše stojany s integrovanou zásuvkou jsou cenově dostupnou alternativou k dobíjecím stanicím pro elektrokola. Modulární konstrukce tvořená převážně lakovaným hliníkovým profilem a nerezovou ocelí vám umožňuje doplnění o bohaté příslušenství jako je velká informační plocha, odkládací police pro nabíjecí zdroje nebo venkovní uzamykací boxy s pinovým zámkem pro bezpečné dobití elektrokola.

🔒 Bezpečnost a funkčnost: Naše stojany na kola se zásuvkou jsou navrženy s důrazem na bezpečnost a funkčnost, abyste si mohli být jisti, že vaše elektrokola jsou vždy připravena k jízdě a dobíjení.  Každý stojan je dodán s prohlášením o shodě, které zaručuje jejich soulad s příslušnými normami a bezpečnostními standardy.

Multifunkční stojan na kola – FUN 512 BN 230 V – Integrované odkládací plochy pro nabíjecí zdroje, uzamykatelné boxy s venkovní elektrickou zásuvkou 230 V nebo nabíjecí stanice pro elektrokola. Stojan je doplněn o 12 parkovacích míst pro koloběžky a elektrokoloběžky. Pokud si zakoupíte základní stojany na kola z modelové řady FUN 500, tak modulární konstrukci a příslušenství lze implementovat kdykoliv později!