Modelová řada venkovních stojanů na kola FUN 500 BN je jedním z nejlepších parkovacích systémů. Důmyslné vertikálně prodloužené parkovací prvky jsou doplněny o robustní opěrné oblouky, které umožňují ještě bezpečnější parkování jízdních kol. Při parkování je celková váha jízdního kola nebo těžšího elektrokola rozdělena, neboť kolo je zároveň opřené o opěrný oblouk doplněný plastovým návlekem v černé barvě proti poškození rámu. Do opěrného oblouku jsou integrována ocelová oka pro větší ochranu jízdních kol před krádeží. Střídavé nízké a vysoké stání nebo oboustranné modely Vám pomohou při organizaci parkování jízdních kol na malém prostoru.

STOJANY NA KOLA - FUN 500 BN

PRODUKTOVÝ KATALOG » MODELOVÁ ŘADA - FUN 500 BN

Modelová řada FUN 500 BN zvládne zaparkovat jízdní kola s max. šíří pláště 64 mm. Rozteč mezi parkovacími místy 500 mm (doporučení dle  DIN 79008)
Stojany na kola jsou zabaleny v  plně recyklovatelném obalu. Dodávka je v dílech a je určena k smontování zákazníkem. V případě potřeby můžeme zajistit montáž.
Provedení s robustními opěrnými oblouky s plastovým návlekem v černé barvě
Modely skladem, odeslání do 48 hodin, záruka 5 let, doprava zdarma, množstevní slevy, vyrobeno v Česku
Neničí výplety jízdních kol ani těžkých elektrokol. Chrání rám jízdního kola proti poškození
Všechny modely nabízejí bezpečné uzamčení jízdního kol pomocí cyklo zámku. Integrované ocelová oka pro ještě větší bezpečí proti krádeži
K výrobě využíváme jen nejlepších materiálů
  • žárově pozinkované ocelové profily dle EN ISO 1461
Kombinace parkování s několika možnými řešeními dobíjení elektrokol