Hledáte spolehlivé stojany na kola na zem s férovou cenou a rychlým dodáním? Naše pestrá nabídka modelových řad stojanů na kola splní vaše očekávání, ať už potřebujete stojany do venkovních prostor nebo do vnitřních prostor vaší budovy. Všechny naše modely se vyznačují masivní konstrukcí a kvalitním zpracováním, s důrazem na detail a výrobu v České republice.

🔧 Rychlá montáž, okamžité využití: Většinu našich stojanů na kola na zem můžete jednoduše sestavit podle montážního návodu a postavit na zem. Okamžitě je můžete začít využívat bez zbytečného čekání. Některé modely vyžadují stavební přípravu, ale nebojte se, rádi vám poskytneme potřebnou technickou dokumentaci nebo doporučíme kotvící prvky pro stabilní a bezpečné umístění.

🔐 Bezpečnost na prvním místě: S nabízenými kotvícími prvky do pevných podlah nebo měkkých (travnatých) povrchů zamezíte jednoduchému odcizení vašich stojanů na kola nebo držáků. Vaše kola budou vždy v bezpečí, a vy si můžete být jisti, že jsou dobře chráněna.

🔍 Rychlý výběr s našimi filtry: Potřebujete rychle najít ten správný model stojanu na kola vhodný pro váš projekt? Využijte naše filtry, které vám v několika kliknutích pomohou s výběrem. Najděte ten pravý stojan na kola na zem a získejte dokonalou kombinaci kvality, funkčnosti a spolehlivosti již dnes!

Rychlé info 🅿️do šíře pláště 55 mm MNOŽSTEVNÍ SLEVA Rozteč oblouků 350 mm Oboustranný Stojan na 10 kol
Stojan na kola FUN 110_10 místZákladní řada venkovních stojanů na kola FUN

STOJAN NA KOLO NA ZEM - FUN 110

Skladem
10 971,07 Kč bez DPH
13 275 Kč s DPH